Red&Blue – wystawa z cyklu by Colour, Power of Art

Red&Blue – wystawa z cyklu by Colour, Power of Art

  • data rozpoczęcia: 2019-06-05
  • data zakończenia: 2019-06-17
  • artysta:
  • miejsce: ul. Wiejska 2, Warszawa
  • ID wpisu: 868
  • GUID: https://galeriaprzechodnia.pl/?post_type=wydarzenia&p=868

Red&Blue – wystawa z cyklu by Colour, Power of Art prezentuje artystów:

Julita Delbar – właścicielka autorskiego studia fotograficznego Klitka Atelier mieszczącego się przy ul. Ząbkowskiej 12 na warszawskiej Pradze.

Jej domeną są portrety, akty, zdjęcia w starym stylu, fotografia biznesowa.

Pomysłodawczyni i autorka m.in. projektów: „Jestem z Pragi”, „Golasy z Pragi”.

Edyta Dzierż – absolwentka ASP w Warszawie. W 2004 r. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Mariana Czapli. Aneks z technik ściennych w pracowni prof. Edwarda Tarkowskiego i specjalizacja z rzeźby w pracowni prof. Gustawa Zemły. Zajmuje się malarstwem, live painting/performance obraz-dźwięk-światło.

Sławomir Golonko – scenograf, designer, rzeźbiarz, performer nawiązujący do minimal art. Jego obiekty wykonane z metalowej siatki są ascetyczne i zarazem monumentalne w formie. Prace przybierają humanoidalny kształt, podejmując temat „kondycji ludzkiej”.

Marcin Painta – absolwent Wychowania Artystycznego Akademii J. Długosza w Częstochowie. 20 wystaw indywidualnych i 60 zbiorowych w Polsce i zagranicą. Malarstwo Marcina Painty to niezwykle groteskowe zestawienie ludzi i zwierząt uwięzionych w plątaninie dekoracyjnego ornamentu.

Joanna Świerczyńska – absolwentka warszawskiej ASP. Ulubione techniki to malarstwo olejne i monotypia, a także rysunek. Wystawia m.in. w miejskich galeriach biorąc udział w wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Współpracuje z artystami grupy Stan Rzeczywisty i innymi twórcami.

Mag Woźniak – artystka wizualna jej domeną jest malarstwo i design. Członek ZAP i innych związków artystycznych. Inicjatorka akcji społecznej Power of Art. Koordynator wydarzeń kulturalnych i charytatywnych. Wyróżniona Dyplomem za zasługi przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Monika Wójtowicz – z Rzeczycy Długiej w województwie podkarpackim. W 2013 ukończyła z wyróżnieniem WSA w Warszawie: malarstwo pod kierunkiem prof. Łukasza Korolkiewicza, rysunek – prof. Rafała Kochańskiego.

www. facebook.com/PowerofArt

Red&Blue – wystawa z cyklu by Colour, Power of Art
Przewiń do góry