You are currently viewing ART inSpire vol.8
  • Post published:4 stycznia 2023
  • Post category:Wystawy

Na wystawie ART inSpire vol.8 odkryjemy szeroki przekrój tematów i technik dzieł sztuki – od obrazów figuratywnych, bogatych w detal i pełnych koloru po dzieła abstrakcyjne, minimalistyczne i strukturalne. Na wystawie możemy zobaczyć malarstwo w technice tradycyjnej i mieszanej, rysunki oraz artystyczne printy. Wystawa jest formą zaproszenia, aby wzbogacić wnętrze swojego domu o dzieło sztuki.

Artyści biorący udział w wystawie: Jagoda Charkiewicz, Anna Kossakowska, Magdalena Lenartowicz, Iwona Ligęza, Magdalena Limbach, Dorota Łapa-Maik, Magda Maciaszek “Amonaria”, Orlando Lazaro Ortega, Dominika Remez, Paulina Taranek, Zuzanna Walas, Alicja Wasilka, Marko Veljić. 

Kurator wystawy: Agata Sztyber-Sławek

O projekcie

“Art inSpire” to cykliczny projekt Galerii Przechodnia i myhive Warsaw Spire. Ideą przewodnią  jest zintegrowanie sztuki współczesnej z nowoczesną architekturą. Obcowanie ze sztuką ma miejsce w zupełnie nowym kontekście – poza galerią, w budynku o wielu funkcjach, z przeznaczeniem dla różnych osób i rozmaitych działań. Prezentowane dzieła sztuki wnoszą nieco inną wartość do tej przestrzeni, intrygują a jednocześnie zyskują nowych odbiorców.  

Wernisaż – 6 grudnia 2022, o godz. 19.00

Przewidziana muzyczna niespodzianka!

Wystawę można obejrzeć do końca stycznia 2023, codziennie, w lobby Warsaw Spire.